yenigelinler

>Kapı süsü ve Kuşların kafes örtüsü….

Posted on: January 19, 2011

>Herkese selamlar,
Bu hafta sürekli olarak uyur haldeyim sabah geç kalkıyorum daha doğrusu kalkamıyorum, gripten nefret ediyorum çünkü sürekli grip oluyorum vs…. Ama azimliyim yinede kalkıp canım istemesede birşeyler yiyip derslerimin başına oturuyorum tabi arada kaçamak yapıp bloguma post yazmayı da ihmal etmiyorum :)))
Bu arada şimdi farkettim epeydir yemek tarifi eklememişim en kısa zamanda yeni tariflerimle dönüceğim aranıza hiç merak etmeyin :))
Tabi boş durmuyoruz her zaman ders ders olmaz dimi geçenlerde kayınvalidemlere giderken ona yaptığım kapı süsünü götürdüm. Sağolsun çok beğendi anneciğim, güle güle kullan anneciğim :))) Bakalım siz beğenicek misiniz?

Daha önce annem için yaptığım kapı süsüde burada….

Gelelim kuş kafesimizin örtüsüne; bizim 2 tane muhabbet kuşumuz var bu aralar fazla hareketli olduklarından onları yavrulatmaya karar verdik :)) eee tabi eski kafesleri küçük olduğunda ailede genişleyince oraya sığamazlar diyerek onlara kocaman bir kafes aldık. Kafesi aldık ama kafese uygun örtü tabiki bulamadık. Ama yeni gelin ne yapar üşenmez kafesin ölçülerine göre tülü keser biçer ve makinada olmadığında elinde diker. Sonrada bir güzel süsler :))) Ve karşınızda kuşlarımızın yeni kafesi ve örtüsü……..

eee nasıl olmuş??????

Kendinize iyi bakın hanımlar,
yeni gelin :)))

Advertisements

8 Responses to ">Kapı süsü ve Kuşların kafes örtüsü…."

>eee kayınvaliden çok beğenir tabii çünkü çok güzel olmuşşş :)))

>Teşekkür ederim canım :))

>kapı süsü muhteşem…bu çiçek yapma işinde çok ustasın ablam..ellerin dert görmesinnn 🙂

>teşekkür ederim figen abla:))

>merhaba, öncelikle tanıştığımıza çok sevindim. bir çok ortak özelliğimiz olmasına daha da çok. ben de evinde kuş besleyen, yeni evli bir mühendisim. kendi çapımda birşeyler üretmeyi seven….

>süpersin o zaman :)) blogunda çok güzel desene aynı kafadanız… arayalı açmayalım haberleşelim ara sıra mühendis hanım :))))

>selamlar yeni gelin :)bu çok mutsuz olduğum günlerde nasıl olduysa sayfana düştü yolum,"yeni gelin" olmana rağmen çok becerikli ve yaratıcısın bence,kapı süslerin harika olmuş emeğine sağlık,sanırım annen ve kayınvalidene yapmışsın onlarda güle güle kullansın

>selam fisunlahersey 🙂 teşekkür ederim güzel sözlerin için:) İnşallah yakın zamanda için ferahlar hayatında herşey yoluna girer canım….

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Advertisements

    • yenigelinler: Bendeniz üretmeyi,öğrenmeyi,yeni şeyler yapmayı seven, işleyen demir ışıldar sözünü kendisine ilke edinmiş genç bir mühendisim. Blogumd
    • yenigelin :): >Nurancım teşekkür ederim :) Ya aslında tunus işi çok kolay hatta normal örgüden daha çabuk ilerliyor anlatiim dicem ama terimleri bilmiyo
    • Nuran Özalp: >şu tunus işi de baya güzel gösteriyor örneği. sık iğneden daha şık olmuş. ben bilmiyorum maalesef tunus işini. videodan da seyrettim a

    Categories

    %d bloggers like this: